Solární panely

Firma vlastní certifikáty pro odbornou montáž solárních panelů od firem Geminox, Baxi, CosmoSOL a TopSolar. Montáž těchto panelů provádíme kompletně včetně dodávky solárních zásobníků na teplou vodu a příslušné regulace. Vzhledem k dotacím z programu “Nová Zelená úsporám “je realizace těchto systémů finančně velmi výhodná. Ve spolupráci s projektanty zajišťujeme zpracování projektu, který je nutným předpokladem pro získání státní dotace.

Při přípravě teplé vody solární systém pokryje až 70% roční spotřeby energie. U přitápění se úspora pohybuje kolem 30% nákladů na topení.

Od roku 2013 je firma zapsána v seznamu odborných firem oprávněných k montáži solárních systémů certifikovaných v programu Nová Zelená úsporám. Provádíme montáž solárních systémů pro ohřev teplé vody, kde činí státní dotace 55 000 Kč a systémů pro podporu vytápění s výší státní podpory 80 000 Kč.

Při aplikacích s podporou vytápění doporučujeme systémy navržené firmou Siemens, které neobsahují poruchovější přepínací ventily, ale pouze čerpadla. Rovněž regulace Siemens jsou technologicky velmi vyspělé   a pro zákazníka uživatelsky příjemné i při řešení náročných systémů s radiátory, podlahovým vytápěním, ohřevem bazénu, bojleru, cirkulací teplé vody a napojením krbu, kondenzačního kotle a pole solárních kolektorů nebo tepelného čerpadla.Samozřejmostí je komunikace regulátoru v češtině.